• Ankara: +90 (312) 394 25 56
  • İstanbul: +90 (212) 511 25 62
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Dr. İnci'nin Acil Günlüğü

(4.8 Oy)

Yazarın ilk kitabı Penceremden İncilerde resim, tiyatro, mutfak, gezi atölyeleri gibi konular kitaba çeşni katmıştı. Bir bölümünde ise çocukluk ve iş anılarıyla birlikte masal denemeleri vardı. Öğretmenler ve ustalardan süzülmüş bilgilerini kendine özgü üslubuyla kimi zaman güldürüp eğlendirerek, kimi zaman düşündürerek aktarmıştı. Yaşama baktığı pencereden farklı bakış açıları kazandırmaya, koruyucu sağlığın ve sağlıklı kalmanın
önemini vurgulamaya çalışmıştı. Dr. İncinin Acil Günlüğünde ise atölyede bahsedilen 'inci kolyenin yapılmaya başlanmış hali mevcut. Yazar, başından geçen gerçek olayları isim ve mekân bildirmeden, inci taneleri gibi dizmiş sayfalara. Roman olmaya soyunmuş bir günlük diyebiliriz bu kitap için. Sağlık okur-yazarlığına katkı sunmayı amaçlayan yazar, aynı zamanda okumanın sağlığa olan etkisini de vurguluyor. Bazen gülüp eğlenecek arada hüzünleneceksiniz. Ama satır aralarına yerleştirilmiş hicvi de fark edeceksiniz.
Image
Yayıncı
Armoni Kitap
Yazar
Demet Nohutçu
Tür
Deneme
Dil
Türkçe
ISBN
978-975-65875-5-3

Size bir sözümüz var!

Yayıncılık gelenekleri olan, yazının icadından başlayarak, kâğıdın bulunması, matbaanın kurulması ve dijital çağa kadar uzanan bir yolculuğun adıdır.
Armoni Yayıncılık, güncellediği mesleki bilgi, anlayış ve tecrübe ile uzun yıllar boyu yola devam etmeye kararlıdır. Para kazanmaktan başka gayesi olmayan niceleri elendi gitti. Ancak bizim gibiler hâlâ durmadan yayıncılığa devam ediyor.
"Çünkü bu iş aşkla, inançla ve sevgiyle yapılır."

© 2023 ARMONİ KİTAP. All Rights Reserved. Powered by Dağsu Sönmez